طغیان در بازار نفت

طغیان در بازار نفت
کاهش چشمگیر قیمت نفت جهان
باتوجه به اینکه تولیدکنندگان آمریکایی پس از پشت سر گذاشتن طوفان دلتا شروع بهتولید خود کرده اند و در حالی که اعتصاب کارکنان صنعت نفت نروژ خاتمه یافته است، قیمت نفت امروز برای دومین جلسه متوالی شاهد کاهش بود.

یه نقل از رویترز، در حالی که تولیدکنندگان آمریکایی پس از پشت سر گذاشتن طوفان دلتا شروع به  تولید خود کرده اند و در حالی که اعتصاب کارکنان صنعت نفت نروژ خاتمه یافته است، قیمت نفت امروز برای دومین جلسه متوالی شاهد کاهش بود.

بر اساس این گزارش، قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 35 سنت معادل 0.82 درصد کاهش به 42 دلار و 50 سنت رسید. قیمت نفت خام آمریکا نیز امروز با 33 سنت معادل 0/81 درصد کاهش به 40 دلار و 27 سنت رسید.

روز یکشنبه طوفان دلتا که بزرگترین ضربه 15 سال اخیر را به فعالیت های تولید انرژی فراساحلی در خلیج مکزیک وارد کرده کاسته شد

کارگران روز یکشنبه به سکوهای حفاری باز گشتند در حالی که شرکت توتال فعالیت پالایشگاه 225 هزار بشکه خود در تگزاس را از سر گرفت. اما پس از قطع برق به دلیل وقوع طوفان، فعالیت خط لوله کولونیال، بزرگترین خط لوله انتقال فرآورده های نفتی در آمریکا متوقف شده است.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد