دکتر قلابی در تهران

دکتر قلابی در تهران
سه زن جوان که با راه‌اندازی یک مطب لیزر درمانی در شرق تهران اقدام به انجام کارهای زیبایی می‌کردند از سوی پلیس دستگیر شدند.

سرهنگ نادر مرادی:

این سه زن بدون داشتن مجوزپزشکی در این مطب اقدام به لیزردرمانی و انجام برخی عمل‌های زیبایی پرخطر می‌کردند.
وی در تشریح اظهار داشت: اواخر ماه گذشته زن جوانی با مراجعه به پلیس امنیت عمومی اظهار داشت، برای دریافت خدمات لیزر درمانی به یکی از مطب‌های جراحی زیبایی در محله تهرانپارس مراجعه کردم ولی پس از آن متوجه شدم پزشکان این مطب فاقد پروانه پزشکی بوده که از ادامه مراحل درمانی خود منصرف و موضوع را بلافاصله به مأموران پلیس گزارش دادم.
بدین صورت  بررسی موضوع در دستور کار مأموران معاونت پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت قرار گرفت، در همین زمان پرونده مشابه دیگری از سوی اداره بهداشت و درمان به این معاونت فرستاده شد. تحقیقات تکمیلی به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت تا اینکه روز سه‌شنبه در بازدید مشترکی که به‌همراه کارشناسان اداره بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران از این مطب انجام گرفت، مشخص شد 3 زن به‌عنوان درمانگر و پزشک در این مرکز درمانی بدون داشتن پروانه پزشکی و به‌صورت غیرمجاز با اخذ مبالغ هنگفت از بیماران خود، اقدام به لیزردرمانی و برخی جراحی های زیبایی می‌کنند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت، خاطرنشان کرد: صبح روز یازدهم آذرماه ضمن بازداشت و معرفی این افراد به دادسرا، مطب مذکور پلمب و دستگاه و ادوات غیرمجاز جراحی نیز توقیف شد

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد