جان باختن معلمان تهران به علت کرونا

جان باختن معلمان  تهران به علت کرونا
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: متاسفانه تاکنون بیش از ۲۰ نفر از همکاران آموزشی ما به علت بیماری کوویدـ۱۹ از دنیا رفته‌اند که باید از آنها هم یاد کنیم این معلم‌ها گمنامانی هستند که در عرصه تعلیم و تربیت بدون هیایو کار خودشان را انجام و جان عزیزشان را

عبدالرضا فولادوند : اهداف طرح جابر درراستای تقویت کنجکاوی دانش‌آموزان نسبت به شناخت پدیده‌ها و تقویت مهارت‌های گوناگون است که در ردیف سیاست‌های عمده دولت تدبیر و امید قرار دارد. فاصله گرفتن از محفوظات محوری و حرکت به سمت مهارت محوری در این دوره بسیار مورد تاکید است.

وی با اشاره به ضرورت شناسایی استعدادها و توانمندی‌های فردی دانش‌آموزان توضیح داد: در جشنواره جابربن حیان دانش‌آموزان به صورت گروهی طرح‌هایی را انجام داده‌اند که از حیث تقویت تعامل با همسالان ارزشمند و پراهمیت است. باید مهارت با هم کار کردن را به دانش‌آموزان بیاموزیم. مشارکت دادن اولیا در طرح‌های دانش‌آموزی نیز از جمله اهداف جشنواره جابربن حیان است.
فولادوند با بیان این‌که درصد شرکت دخترها در جشنواره جابر بیشتر بوده است، گفت: ۶۴ درصد شرکت‌کنندگان دختر و ۳۶ درصد شرکت‌کنندگان پسر بوده‌اند. ۱۵۰ معلم راهنما داشتیم که ۲۰۶ هزار دانش‌آموز شرکت‌کننده را راهبری کردند که امروز از برگزیدگان آنها تقدیر می‌شود.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد