پرواز های ایران به لندن لغو شد؟

پرواز های ایران به لندن لغو شد؟
با کشف ویروس کرونای انگلیسی امیدهای مهار کووید19 دوباره به حاشیه برد با این وجود همچنان پرواز های ایران به لندن ادامه دارد

درست در شرایطی که کشف واکسن کرونا، امیدها را به جهان برگردانده و بسیاری از بازارهای جهان، خود را برای ورود به شرایط عادی آماده می‌کردند خبر پیدایش ویروس جهش یافته کرونا در انگلستان بسیاری از معادلات را بر هم زد.
ویروس کرونای انگلیسی که قدرت ابتلای آن 70 درصد بیشتر از کووید 19 است، دوباره فرودگاه‌های جهان را به حالت آماده باش درآورد و پروازهای انگلیس را به تعطیلی کشاند

در ایران هم سعید نمکی، وزیر بهداشت درخواست تعلیق دو هفته‌ای پروازهای ایران به انگلیس را مطرح کرد و به دنبال آن محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در یک برنامه خبری به رسانه‌ها گفت که سلامت مردم در اولویت اول است و تمام پروازهای مستقیم و غیرمستقیم لغو شده است.

با این وجود دوباره تجربه پرواز به چین تکرار شد و در روزهای اول اعلام خبر، ایرلاین‌های داخلی به لندن پرواز کردند. سازمان هواپیمایی در این مورد توضیح داد که این پروازها مربوط به بلیت‌هایی است که قبلا فروخته شده و به مسافران اعلام نشده است.
عبور رسانه‌ها از این موضوع همان و ادامه پروازها به انگلیس همان، حالا کافی است که سری به فروشگاه‌های آنلاین بلیت بزنید تا با انبوه پروزهای ایران به انگلیس مواجه شوید.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد